امین بهشتی

Design Tutorials

طراحی وِب و گرافیک

پاک کردن دسته‌ای دیدگاه‌های جفنگ در وردپرس بدون پایین آمدن سِروِر

گاهی اوقات به دلایل مختلفی یک وب‌سایت وردپرسی اسیر صدها و یا هزاران دیدگاه جفنگ می‌شود. شاید بعد از نصب وردپرس یادتان رفته باشد که یک افزونه ضد جفنگ مثل akismet را نصب کنید و یا شاید مدت زیادی به وب‌سایت‌تان سر نزدید و یا هر دلیل دیگری.

حال مشکل اینجاست که وقتی اقدام به پاک کردن همزمان این تعداد دیدگاه جفنگ می‌کنید، سرورها بعضاً روی خوشی نشان نمی‌دهند و دچار مشکل شده و در نهایت برای مدتی پایین می‌آیند! آقای Pippin Williamson اخیراً یک افزونه‌ای منتشر کرده که این مشکل را حل می‌کند.

افزونه Batch Comment Spam Deletion با تغییر دادن اکشن “Empty Spam” در وردپرس، پروسه پاک کردن یکجای جفنگ‌ها را به پاک کردن دسته‌ای تبدیل می‌کند.

empty-spam

با این افزونه شما قادر خواهید بود صدها هزار دیدگاه جفنگ را با هم یکجا پاک کنید بطوری که مشکلی برای سرورتان ایجاد نشود. افزونه با بروزرسانی‌های وضعیت روند حذف، شما را در جریان این پروسه قرار می‌دهد.

batch-comment-delete

این افزونه توسط خیلی‌ها آزمایش شده است و گزارش‌هایی از پاک کردن 18.500 دیدگاه جفنگ نیز شده است! با وجود این‌که این یک افزونه جدید می‌باشد، اما شما از کیفیت و کاربردی بودن آن می‌توانید مطمئن باشید چرا که سازنده آن همان کسی است که افزونه معروف و بسیار عالی Easy Digital Downloads و همچنین 54 افزونه مجانی دیگر را ساخته است!

اگر لازم است که در دیدگاه‌های سایت‌تان یک خانه‌داری اساسی بکنید، این افزونه را نصب کنید. سرورتان از شما بسیار متشکر خواهد بود!

اما این نکته را نیز در نظر داشته باشید که این افزونه برای کسانی که می‌خواهند دیدگاه‌های جفنگ سایت‌شان را بررسی کرده تا دیدگاه‌های به اشتباه جفنگ شناسایی شده را از جفنگ در بیاورند توصیه نمی‌شود.

صفحه افزونه

منبع : wptavern.com

درباره امین بهشتی

یک ایرانی ترک زبان که علاقه زیادی به طرّاحی وِب و گرافیک دارد!
در این سایت سعی می‌کنم مطالب جالب، مفید و کاربردی را در جهت آموزش به اشتراک بگذارم!
امیدوارم لحظات خوشی را در سایت سپری نمایید و مطالب سایت مورد استفاده شما قرار بگیرد.
سپاس

درصورت تمایل برای ارسال دیدگاه‌تان از فرم زیر می‌توانید استفاده کنید ↓

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

(الزامی*)

می‌توانید از نشان و برچسب‌های HTML زیر در متن دیدگاه‌تان استفاده کنید:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
(الزامی*)
(اختیاری)

لطفاً جای‌خالی در معادله زیر را پر کنید: * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.